O plovárně

MĚSTSKÁ PLOVÁRNA
komunitně-kulturní prostor obnovený dobrovolníky a pěstovaný nadšenci

Na Plovárně se koná celá řada kulturních a komunitních akcí, aktuální informace najdete na stránce Zprávy a na Facebooku. Mimo akce je Plovárna pravidelně otevřena o víkendech v období červen-září. V této době nabízí občerstvení a půjčovnu lodiček. Na Plovárně se též nachází ohniště, houpačky, dětské herní prvky a řada možností posezení.

st: 17:00 – 22:00
pá: 17:00 – 24:00
so: 16:00 – 24:00
ne: 16:00 – 22:00

Doudlevecká 71, Plzeň (mapa)
facebook.com/mestskaplovarna
plovarna@pestujprostor.cz

Statistika akcí a návštěvnosti 2014–2016 ke stažení zde.

 

CHCETE NA PLOVÁRNĚ OSLAVIT NAROZENINY NEBO TŘEBA ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Během otvíracích hodin si můžete v originálním prostředí Plovárny uspořádat vlastní oslavu nebo třeba setkání s kamarády. Kontaktujte tým Pěstuj prostor, z. s., který je schopen vyhovět i speciálním přáním (romantická hudba na lodičce, balónky na náplavce apod.).

 

CHCETE NA PLOVÁRNĚ USPOŘÁDAT VLASTNÍ VEŘEJNOU AKCI?

Městská plovárna nabízí prostor dalším organizacím a aktivním jednotlivcům pro pořádání veřejných komunitních a kulturních akcí (Plovárna však není místem pro komerční akce a „pouťové atrakce“:-) ). S nabídkou akcí se můžete obrátit na tým Pěstuj prostor, z. s.

S pořadateli akcí bude sepsán smlouva o spolupráci. Pořadatelé akcí jsou povinni při propagaci akce či projektu postupovat podle aktuálního Marketingového manuálu Plovárny a zaslat všechny propagační materiály Pěstuj prostor předem ke schválení. Pořadatelé akcí i návštěvníci Plovárny jsou zároveň povinni řídit se Provozním řádem Plovárny.

logolinka pro pořadatele ke stažení
marketingový manuál Plovárny
provozní řád Plovárny

Google+