O plovárně

MĚSTSKÁ PLOVÁRNA PLZEŇ
komunitně-kulturní prostor obnovený dobrovolníky a pěstovaný nadšenci

Doudlevecká 71, Plzeň (mapa)
facebook.com/mestskaplovarna
plovarna@pestujprostor.cz

 

Na Plovárně se koná celá řada kulturních a komunitních akcí, aktuální informace najdete na stránkách ProgramZprávy a na Facebooku.
Statistika akcí a návštěvnosti 2014–2018 ke stažení zde.


Aktualizace 2018-2019: Ve stávající podobě není provoz Plovárny dlouhodobě udržitelný, spolek Pěstuj prostor, z. s. proto připravuje komunitní rekonstrukci místa. V roce 2018 i 2019 se na Plovárně odehraje několik tradičních či speciálních kulturních akcí bez pravidelného provozu občerstvení. Na podnět občanů zvažujeme klubovou formu fungování zázemí. Pro případné informace kontaktujte tým Pěstuj prostor, z. s.

 


Původní informace:

Plovárna je otevřena ve dny uvedené v Programu. V této době nabízí občerstvení a půjčovnu lodiček. Na Plovárně se též nachází ohniště, houpačky, dětské herní prvky a řada možností posezení.

CHCETE NA PLOVÁRNĚ OSLAVIT NAROZENINY NEBO TŘEBA ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Během otvíracích hodin si můžete v originálním prostředí Plovárny uspořádat vlastní oslavu nebo třeba setkání s kamarády. Kontaktujte tým Pěstuj prostor, z. s., který je schopen vyhovět i speciálním přáním (romantická hudba na lodičce, balónky na náplavce apod.).

 

CHCETE NA PLOVÁRNĚ USPOŘÁDAT VLASTNÍ VEŘEJNOU AKCI?

Městská plovárna nabízí prostor dalším organizacím a aktivním jednotlivcům pro pořádání veřejných komunitních a kulturních akcí (Plovárna však není místem pro komerční akce a „pouťové atrakce“:-) ). S nabídkou akcí se můžete obrátit na tým Pěstuj prostor, z. s.

S pořadateli akcí bude sepsán smlouva o spolupráci. Pořadatelé akcí jsou povinni při propagaci akce či projektu postupovat podle aktuálního Marketingového manuálu Plovárny a zaslat všechny propagační materiály Pěstuj prostor předem ke schválení. Pořadatelé akcí i návštěvníci Plovárny jsou zároveň povinni řídit se Provozním řádem Plovárny.

 

logolinka pro pořadatele ke stažení
marketingový manuál Plovárny
provozní řád Plovárny

Google+