Plovárna pluje dál – ohlédnutí za poslední plovárenskou akcí

# akce, komunitní akce, městská plovárna

Vloženo12. 08. 2019

Text Správce systému

Na poslední plovárenskou akci (…pořádanou spolkem Pěstuj prostor za stávajících podmínek…) dorazilo i přes chvilkovou nepřízeň počasí přes 300 návštěvníků. Program byl více než nabitý – především díky řadě účinkujících a dalších dobrovolníků, kteří se na něm podíleli nezištně, za symbolickou odměnu.

Děti i dospělí si mohli od začátku až do konce užít skvělou hudbu, součástí programu byl také brunch, pétanque nebo speciální plovárenský kvíz. Nechyběla samozřejmě ani tradiční půjčovna lodiček (a tentokrát i paddleboardů) a převozník. Zlatý hřeb nastal během závěrečné tančírny, kdy prudký liják semkl návštěvníky k sobě pod stany a ti odvážnější se bavili tancem v loužích. Jen co přišla (symbolická) duha a slunce, vypuklo na ještě mokrém parketu swingové veselí. Věříme, že taková povedená rozlučka přinese Plovárně štěstí a ta se brzy dočká rekonstrukce, abyste si tohle skvělé místo mohli užívat i v příštích letech!

Podrobnosti k současné situaci najdete například na našem webu nebo v tomto článku. Děkujeme za vaši přízeň v uplynulých šesti sezónách a někdy zase ahoooj!

Více fotografií z akce si můžete prohlédnout zde.